verenigingen

In Leeuwarden is reeds een groot aantal verenigingen of andere collectieven actief.

  • Stichting Binnenstadsmanagement Leeuwarden (BML)
    binnenstadsmanager@gmail.com
    Contactpersoon: Hayo Galema (binnenstadsmanager) 
    06-15852062
    Blokhuisplein 40
    8911 LJ Leeuwarden
  • Bedrijvenvereniging De Zwette
    www.dezwette.nl
    Contactpersoon: Lex Vergnes (parkmanager) 06-15004008
    p/a Postbus 812
    8901 BP Leeuwarden
    06-15004008
  • Bedrijvenvereniging De Hemrik
    www.hemrik.nl
    Contactpersoon: Gerke Wispelwey (voorzitter a.i.) 
    Postbus 7504
    8903 JM Leeuwarden
  • Winkeliersvereniging Schrans/Verlengde Schrans
    www.deschrans.nl
    Contactpersoon: wegens bestuurswissel via
    info@deschrans.nl
  • DOLCI, directeurenoverleg Leeuwarder cultuurinstellingen (via BML)
  • Winkeliersvereniging Kleine Kerkstraat (via BML)
  • Ondernemersvereniging Oude Markten (via BML)
  • Winkeliersvereniging St. Jacobsstraat (via BML)
  • Winkeliersvereniging Voorstreek Vooruit (via BML)
  • Winkeliersvereniging Nieuwestad c.a. (via BML)
  • Winkeliersvereniging Oosterstraat (via BML)
  • Vereniging Promotie Zaailand (via BML)
  • Ondernemersvereniging Gouverneurskwartier (via BML)
  • Koninklijke Horeca Nederland afdeling Leeuwarden (via BML)
  • Winkeliersvereniging Bilgaard
    Bestuur: bestuur@winkelcentrumbilgaard.nl
    Contactpersoon: Theo Copini (voorzitter)
  • Winkeliersvereniging Camminghaburen
    Contactpersoon: Mient de Vries (voorzitter)
    Lieuwenburg 186, 8925 CL Leeuwarden
  • Bedrijvenvereniging Mero (Schepenbuurt)
    Contactpersoon: Freddy Terpstra (penningmeester)
    freddy.terpstra@ardaghgroup.com
  • Ondernemersvereniging Oranjewijk/Achter de Hoven
    Contactpersoon: Douwe Huitema (penningmeester)
    Emmakade 74-A
    8933 AV Leeuwarden
    douwe@bwhontwerpers.nl
  • Ondernemersvereniging Vlietzone
    Contactpersoon: Allard Nicolai (penningmeester)
    fam_nicolai@hotmail.comwww.vliet-zone.nl
  • Ondernemersvereniging Heechterp/Schieringen
    Contactpersoon: Ritske Merkus (voorzitter)
    Postbus 7611
    8903 JP Leeuwarden
    r.j.merkus@deplannenmakers.nl
  • Ondernemersvereniging MTV & Rengerspark
    Contactpersoon: Barteld Boerma (voorzitter)
    Noordersingel 102
    8917 BD Leeuwarden
    barteld@wonenenmeer.nl
  • Ondernemersvereniging Goutum Zuiderburen (Goutum/Zuidlanden/Hempens/Teerns/Zuiderburen)
    Contactpersoon: Wim Meilink (voorzitter)
    wmeilink@econstruct.nl of Harry Jongedijk (penningmeester) h.j.jongedijk@hetnet.nl
  • Ondernemersvereniging Zakenhart Leeuwarden
    (Tesselschadestraat/Vosseparkwijk/Helicon)
    Contactpersoon: Ruud Glas (secretaris)
    p/a De Haan AGW Advocaten & Notarissen
    Postbus 851
    8901 BR Leeuwarden
    r.glas@dehaanlaw.nl
    www.zakenhartleeuwarden.nl
  • Ondernemersvereniging NOA (Netwerk van Ondernemers in Aldlan)
    Contactpersoon: Robert D. Hoek (penningmeester)
    Salomonszegel 99
    8935 SC Leeuwarden
    wijkorganisatiealdlan@hotmail.com
  • Ondernemersvereniging Nylân
    Contactpersoon: Anja Timme (secretaris)
    timme@hetnet.nl
  • Ondernemersvereniging Tjerk Hiddes & Cambuursterhoek
    Contactpersoon: Marten Post (secretaris)
    post@primeranet.nl
  • Stichting Winkelpark De Centrale
    Contactpersoon: Bram Holwerda
    b.holwerda1@chello.nl
    www.winkelcentrumdecentrale.nl
  • Ondernemersvereniging De Schakel (Wirdum/Wytgaard)
    Contactpersoon: Rene Brouwer (voorzitter)
    info@renebrouwer.nl
  • LTO Noord afdeling Mid Fryslân (inclusief Leeuwarden)
    Contactpersoon: Pieter Kalsbeek (voorzitter)
    kalsbeek10@kpnplanet.nl
    www.ltonoord.nl
  • Ondernemersvereniging LMS (LekkumMiedumSnakkerburen)
    Contactpersoon: Watse Tigchelaar (voorzitter)
    info@mocompagnie.nl
  • Ondernemersvereniging Lekkumerend
    Contactpersoon: Andries Miedema (voorzitter)
    andries.miedema@miedemagr.nl
  • Ondernemersvereniging Ouddeel (Wielenpolle)
    Contactpersoon: Dave Bakker (voorzitter)
    cheese07@planet.nl
  • Ondernemersvereniging Westeinde POW-er
    contactpersoon: Annemiek de Lang (voorzitter)
    06 - 41 59 62 78
  • Businessclub Grou
    Contactpersoon: Ivo Krikke (voorzitter)
    ivo@krikke.nl 
  • Ondernemersvereniging Irnsum
    Contactpersoon: Sieb Elzinga (voorzitter)
    sieb.elzinga@elzinga.nl
  • Zakelijk Wergea 
    Contactpersoon: Adrie Boermans
    info@a3bouwadvies.nl
  • Sakeclub Reduzum, Friens & Idaerd
    Contactpersoon: Wilfred Janssen (penningmeester)
    sakeclub.rfi@gmail.com 
  • Ondernemersvereniging Warten
    Contactpersoon: Annet Bouma
    ovwarten@gmail.com

 


home |  afdrukken |  doorsturen